گروه شرکت های پیشتاز فعالیت خود را در سال 1376 با راه اندازی BBS پیشتاز (یکی از چهار BBS موجود در سطح کشور) در راستای ارائه خدمات تحت شبکه آغاز نمود و با توسعه خدمات و ايجاد شبکه گسترده تامین دسترسی به اينترنت و شبكه ارتباط داده‌هاي كشور در بيش از 5 مركز سرويس دهی سطح كشور در حال ارايه خدمات بوده و از زمره اولین شرکت های فعال در این حوزه است که با اخذ مجوزهای لازم از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی (رگولاتوری) با نام شرکت اطلاع رسانی پیشتاز جدید در حال فعاليت می باشد.

این گروه در سال 1389 ورود به فعالیت های ساختمانی و انجام پروژه ساخت و ساز در سطح شهر تهران نمود و از جمله فعالان این صنعت کشور نیز می باشد.

در سال 1391 با اخذ نمایندگی از چندین شرکت معتبر بین المللی تجهیزات شبکه و سرور اقدام به واردات و توزیع تجهیزات شبکه در سطح کشور نموده است.

در سال 1392 این مجموعه با راه اندازی IDC پیشتاز خود را به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات مرکز داده ها معرفی نماید و با توجه به استفاده از تجهیزات به روز و منحصر به فرد هم اکنون تعداد کثیری از مطبوعات کشور را میزبانی می نماید.

پیشتاز در آینده نه چندان دور، حلقه مرکز داده های کشوری خود را افتتاح خواهد نمود، که این امر سبب سهولت کاربران محلی جهت استفاده از خدمات مرکز داده ها می گردد.

با هدف ایجاد و تولید محتوی این گروه از سال 1392 اقدام به طراحی و راه اندازی سایت های مختلف نموده که هم اکنون شما با یک و یا چند سرویس آن آشنا می باشد. یکی از بزرگترین مزایای استفاده از سرویس های پیشتاز برای کاربران آن اعم از شخصی، شرکتی و یا سازمانی آن است که فقط با یک نام کاربری در کلیه خدمات دیده می شوند و این امر باعث سهولت کاربران جهت دسسترسی به اطلاعات آنان می گردد. در این راستا و با هدف پوشش دهی مناسب کاربران ایرانی در سراسر جهان به عنوان اولویت اول ما، تمامی تلاش خود را می نمائیم که سرویس ها و خدمات مورد نیاز آنان را در یک نام پیشتاز خلاصه نمائیم. امیدواریم که کاربران ما نیز با حمایت خود ما در را در این مهم یاری نمایند.

امروزه در هر شركتی رسیدن از يك وضعيت به وضعيت بالاتر بدون تصوري از كسب و كار و نقشه راه رقابتي امكان پذير نيست و تهيه طرح و نقشه بازي به منظور خشنود سازي مشتريان و دستيابي به عملكرد مطلوب از طريق تدوين راهبرد راهي ميان بر است. نيازهاي ضروري روزمره و آتي، سازگاري و هماهنگي جهت ماندگاري شرکت و حمايت بخش‌هاي مختلف آن در زمان بلوغ، جلوگيري از اتلاف منابع و تمركز بخشيدن به اقدامات از راه تدوين راهبرد ميسر مي‌گردد.

ما در تلاش هر چه بیشتر جهت رضایت کاربرانمان هستیم و خواهیم بود.