برای استفاده از محصولات و سرویس های ما ("خدمات") که این خدمات توسط شرکت اطلاع رسانی پیشتاز جدید ("پیشتاز")، واقع در تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان پنجم، پلاک 36 ساختمان پیشتاز ارائه می گردد. شما باید با این شرایط موافقت نمایید لذا لطفا آنها را به دقت بخوانید. خدمات ما بسیار متنوع است، بنابراین گاهی اوقات در صورت نیاز شرایط خاص برای یک محصول (از جمله شرایط سنی) ممکن است اعمال شوند. مطالعه این متن به منزله قبول تمامی مفاد و قوانین جاری پیشتاز می باشد.
تاریخ 1395/1/9
(( توجه داشته باشید این قوانین می توانند بدون اطلاع قبلی بروز رسانی گردد و ملاک انتشار آن در محصولات می باشد.))

حساب پیشتاز شما

برای استفاده بیشتر و راحتتر از امکانات محصولات پیشتاز نیاز است یک حساب کاربری برای خود ایجاد نمایید. کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در پیشتاز، از کلمات مناسب فارسی و انگلیسی و یا به هر زبان که دلخواه خود است استفاده نمایند و توجه داشته باشند که تمامی مطالب آنان با این نام در خدمات ما معرفی می گردد. در صورت مشاهده کلمات نامناسب، استفاده از نام اشخاص غیر و یا با نام تجاری (برند) که متعلق به کاربر نباشد، حساب آن كاربر در اولین فرصت حذف و دسترسی وی به محصولات قطع خواهد شد. برای محافظت از حساب پیشتاز خود، رمز عبور خود را محرمانه نگه دارید. شما مسئول تمامی فعالیت هایی هستید که در و یا از طریق حساب پیشتاز شما اتفاق می افتد. سعی کنید به رمز ورود حساب پیشتاز خود را در برنامه های دیگر استفاده نکنید. اگر شما از هر گونه استفاده غیر مجاز از رمز عبور و یا حساب پیشتاز خود اطلاع یافتید در اسرع وقت نسبت به تغییر اطلاعات کاربری خود اقدام نمایید و یا برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید.

حفظ حریم خصوصی و حفاظت از کپی رایت

پیشتاز در خصوص سیاست حفظ حریم خصوصی و چگونگی برخورد با اطلاعات شخصی شما در هنگام استفاده از محصولات قوانینی را در نظر گرفته که استفاده از این محصولات به معنی پذیرش این توافق توسط شما می باشد. سیاست پیشتاز این است که همه توان خود را برای جلوگیری از نقض کپی رایت به کار گیرد ولی این به منزله کنترل همه محتوا و داده ها نمی باشد. لطفا در صورتی که نقض قانون کپی رایت را ملاحظه نمودید از این طریق گزارش آن را برای ما ارسال نمایید .

تعریف سطح دسترسی

شخصی: در این وضعیت مشاهده اطلاعات بارگذاری شده توسط دیگران قابل دسترس نخواهد بود گروه: زمانی که وضعیت مشاهده اطلاعات بارگذاری شده خود را در سطح یک گروه ایجاد شده قرار دهید، فقط افراد آن گروه امکان مشاهده آن را دارند. دنبال کننده: کاربرانی که به شما درخواست داده و درخواست آنها توسط شما تایید شده امکان دنبال کردن و مشاهده اطلاعات بارگذاری شده را دارند. دنبال شونده: کاربرانی که شما به آن ها درخواست دنبال کردن داده اید و درخواست شما را تایید نمایند به شما اجازه دیدن اطلاعات بارگذاری شده خود را می دهند. عمومی: هنگامی که وضعیت دسترسی اطلاعات بارگذاری شده در حالت عمومی باشد، همه کاربران چه در لیست دنبال کنندگان شما باشند یا نباشند می توانند آن ها را مشاهده نمایند.

محتوا و اطلاعات شما در محصولات

در برخی از محصولات شما می توانید بارگذاری، دریافت، ارائه، ارسال و دریافت مطالب، اشتراک گذاری و ... داشته باشید. ما برای شما سطح دسترسی های مختلفی را دیده ایم شما از این طریق می توانید مطالب و اطلاعات خود را شخصی، گروه، دنبال کننده ها و یا به صورت عمومی منتشر نمایید. انتخاب سطح دسترسی در اختیار شما می باشد و سیستم های آنالیز پیشتاز هیچگونه کنترلی بر آن ندارد پس برای نگهداری بهتر از اطلاعات شخصی خود با دقت بسیار دسترسی ها را مشخص نمایید. سیستم آنالیز پیشتاز ممکن است برای راهنمایی و کمک بیشتر به شما اقدام به تحلیل اطلاعات نماید تا بتواند بهتر به شما در جستجو ها و یا ارائه پیشنهادات بهتر خدمات رسانی کند و از شما در مقابل مطالب و هرزنامه ها محافظت نماید. در محصولات امکان دنبال کردن و یا دنبال شدن وجود دارد. شما می توانید کانال و یا شخصی را دنبال کنید و یا از طرف شخصی برای دنبال شدن انتخاب شوید پیشتاز در این فرآیند و در سطح دسترسی هیچگونه نقشی ندارد. لطفا دقت لازم را بکار گیرید. ما به شما اجازه داده ایم که در تنظیمات حساب کاربری خود اطلاعات شخصی، عکس، فیلم، مطالب و ... خود را مدیریت کرده و نحوه نمایش و انتشار آن را مشخص نمایید. این اطلاعات هیچگاه از طرف پیشتاز حذف نخواهند شد و فقط شما می توانید آن ها را حذف نمایید.

در باره نرم افزار های محصولات

شما می توانید برنامه های پیشتاز را دریافت و در گوشی تلفن همراه و کامپیوتر خود نصب نمایید. این قابلیت ها به مرور در دسترس شما قرار خواهد گرفت. پیشتاز به شما اجازه استفاده شخصی، جهانی، رایگان و غیر انحصاری برنامه ها را می دهد. این برنامه ها برای ارائه خدمات پیشتاز می باشد و حق امتیاز آن برای پیشتاز محفوظ است و هرگونه مهندسی معکوس و یا تلاش برای دسترسی به کد های منبع این برنامه ها ممنوع و در صورت مشاهده طبق قوانین جاری کشور شما با آن برخورد خواهد شد.

ایجاد تغییرات و محدود کردن محصولات و سرویس ها

پیشتاز به طور مداوم در حال تغییر و بهبود محصولات می باشد. ما ممکن است اقدام به اضافه، حذف، تعلیق و یا حذف برخی از ویژگی ها نماییم. شما می توانید در هر زمان به راحتی استفاده از محصولات ما را متوقف کنید ولی بخاطر داشته باشید ما از رفتن شما بسیار ناراحت می شویم.همچنین پیشتاز امکان دارد در هر زمان و هر محصولی برای شما امکاناتی را اضافه، حذف و یا محدود نماید و یا دسترسی شما را قطع نماید ولی مطمین باشید دسترسی به اطلاعات شخصی شما هرگز قطع نخواهد شد. ما اعتقاد و اطمینان داریم که اطلاعات، مطالب و فایل های شما برایتان بسیار مهم است، اگر هرگونه تغییری اعمال گردید از اطلاعات شما به طور کامل محافظ خواهد شد و دسترسی شما به آنها قطع نخواهد گردید.

مسئولیت خدمات ما

هنگامی که توسط قانون، پیشتاز یا تامین و توزیع کنندگان آن، ملزم به قطع دسترسی شما گردد، هیچگونه مسئولیتی از لحاظ از دست رفتن اطلاعات شما، زیان های مالی، سود از دست رفته، آسیب های مستقیم و خاص و هرگونه مسائل مربوط به آن متوجه پیشتاز نخواهد شد

کسب و کار با استفاده از محصولات ما

در صورتی که شما با استفاده از محصولات ما اقدام به راه اندازی کسب و کار و یا به نمایندگی از کسب و کاری اقدام به فعالیت نمایید، پیشتاز در مقابل مشکلات پیش آمده از طرف کارکنان و یا نمایندگان در حوزه های ضرر مالی، افشای اطلاعات، خطاهای کاربری هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.

درباره این شرایط

ما ممکن است این شرایط را برای همه محصولات و یا شرایط اضافی را برای یک محصول به طور خاص اعمال و تغییر نماییم. شما می بایست به طور منظم شرایط را مطالعه نمایید تا از آخرین تغییرات مطلع گردید برای دسترسی راحت شما لینک این قوانین در پایین تمامی صفحات و محصولات قابل دسترس می باشد.تمامی قوانین جدید پس از انتشار مورد تایید و قابل اجرا می باشد.